Très bien
Min conjoint le porte à chaque sortie VTT et lui assure une bonne protection. Leger et agréable à porter.
- Strapazierfähig in dichtem Buschwerk
- Sitzkomfort
- Bewegungsfreiheit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Min conjoint le porte à chaque sortie VTT et lui assure une bonne protection. Leger et agréable à porter.
Confortable, léger, sèche rapidement
Prix élevé toutefois
Bardzo dobre spodnie na rower. Polecam.
Se n'est pas à quoi je m'attendais
Naprawde świetne shorty! Warstwa z wkładką jest fajnie połączona z głównymi shortami, a jak ktoś chce to da się odciąć połaczenia, tak żeby zakładać je oddzielnie. Spodenki są dobrej jakości, materiał jest konkretny i mocny, a sama wkładka bardzo subtelna i co najważniejsze - zupełnie nie widać z zewnątrz, że mamy ją na sobie! Wkładka doskonale
Bon confort d’assise. Un peu trop chaud.
Dobré univerzální volné kraťasy na kolo se samostatnou vnitřní vložkou, materiál je odolný vůči mechanickému poškození/roztržení, po impregnaci materiál částečně odolává ostřikující vodě, materiál je stálobarevný i po roce používání. Vnitřní samostatné kraťasy s vložkou jsou pohodlné pro jízdy do 3 hod, při vysokých letních teplotách bych ocenil
Pantalon corto con badana, en 2 piezas.
Muy cómodo para uso MT y hacer turismo con la 2 pieza, por encima. Buen precio.
內襯好穿,就是外褲的口袋設計不盡人意
Spodnie wygodne i wytrzymałe, ale odejmuję gwiazdkę za rozmiarówkę. Jeżeli ktoś ma bardziej rozbudowane uda, to dopasowanie rozmiaru jest problemem: w moim przypadku rozmiar M w pasie jest idealny, w udach ciut za obcisły, a wkładka jest za mała - z kolei rozmiar L jest idealny w udach, wkładka jest akurat, ale w pasie spodnie są tak luźne, że