ist relativ klein geschnitten,...
ist relativ klein geschnitten, aber super bequem und warm..
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
ist relativ klein geschnitten, aber super bequem und warm..
Zakupiłem kurtkę - przeczytałem wszystkie opinie na Waszej stronie przed zakupem, ponieważ noszę rozmiar M. I ludzie narzekali, że kurtka ma kosmicznie zaniżoną numerację, żeby brać dużo większy rozmiar jeśli chce się pod spód zmieścić chociaż cienki polar. Mam wrażenie, że nikt nie weryfikuje tych opinii. Kupiłem kurtkę XL, przyjechał spadochron.
Bardzo fajna kurtka na temperatury w okolicach 0°C, koszulka termiczna pod spód i można śmigać kilka godzin.
Teochę się zawiodłem. Jeśli chodzi i wygodę, to jest świetna. Gorzej z materiałem i wykonaniem. Po drugim założeniu już zauwazyłem, że boki zaczynają się mechacić od pocierania rękawów, po lekkim deszczu okropne zacieki na kurtce ( już po tygodniu musiała iśc do prania), źle wykonczone szwy kłują w brodę. Firma Regatta idzie w złym kierunku. Dobrze
Giacca ben rifinita, comprimibile e idrorepellente nella parte centrale. Anche esteticamente apprezzabile (molti colori). Due tasche esterne con cerniera e due tasconi interni senza chiusura. Confortevole per la mezza stagione
ciepła i wygodna
Pessimo prodotto, bassa qualità prezzo, male il reso
Nagyon jó kényelmes
Jó termèk
Giacca leggera, adatta anche a temperature più fredde come sotto giacca.
Aderente e poco ingombrante.