Tieto tenisky sú ľahké ako pap...
Tieto tenisky sú ľahké ako papučky a su ideálne na leto. Malý ich rád nosí, oevne mu držia nôžku. Sú užšieho strihu, kto ma širšiu nôžku nebarz. Ale nam sedia dobre.
- Angenehmes Tragen
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
