super
super
- Bewegungsfreiheit
- wasserabweisend
- Belastbarkeit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
super
Usati per fare un 4000,mi sono trovata benissimo
Najwspanialsze i najwygodniejsze spodnie. Bardzo dobry krój, praktyczne rozpięcia na bokach nogawek i odpinane stuptuty. Po kilku latach intensywnego użytkowania poprzedniej pary kupiłam drugie takie same.
Dobra jakość w przystępnej cenie. Sprawdziły się w temp do -10 stopni :) Polecam :)
Très contente de cet achat, je l’ai utilisé pour de la randonnée en montagne, il est top !
Parfait pour le ski de rando.
Pantalone su odlične, izdžljive i tople.
Super spodnie, bardzo wygodne i dobrze skrojone. Nosiłam je na okrągło podczas wakacji na Islandii :)
Bardzo wygodne, podstawowe spodnie górskie. Nadadzą się zarówno w niższe jak i wyższe partie. Dużo kieszonek, rozmiar idealny na S.
Spodnie dobrze sprawdziły się w wysokich górach z dużą ilością śniegu przy temp -15, niestety dla mnie nogawki za długie mam 160 cm i założone na buty dają radę, ale dość mocno się marszczą. Zostawiłam bo nie znalazłam innych które byłyby tak wygodne i pasowały na długość .