super bequeme Hose. kann ich s...
super bequeme Hose. kann ich sehr empfehlen
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
super bequeme Hose. kann ich sehr empfehlen
Je l adore!!!!💓 hyper confortable. Moi qui suis frileuse je ne mets aucuns collant dessus. Et ça même par temps froid
Praktyczne, dobrze dopasowane i wygodne spodnie, które używam do chodzenia na skiturach.
Bardzo dobre elastyczne i wentylowane
Świetne spodnie! Bardzo wygodne i idealnie dopasowane. Materiał jest mocny, odporny na wiatr i wilgoć, a jednocześnie elastyczny, więc świetnie sprawdza się podczas wspinaczki i dłuższych wędrówek. Zaskoczyła mnie też dobra oddychalność – nawet przy intensywnym wysiłku nie było uczucia przegrzania. Kieszeń na zamek super praktyczna. Rewelacyjny
sitzt perfekt
Bardzo fajne spodnie, ciepłe, na śniegu nie przemokły, wygodne. polecam.
Bardzo dobre i wytrzymałe spodnie górskie
Spodnie bardzo wygodne, swoboda ruchów, dobre dopasowanie, nic nie ciągnie, nie ciśnie. Suwaki wentylacyjne rewelacyjne, bardzo się przydały, było mi ciepło przy -14 stopniach. Spodnie można używać jako narciarskie (odpinane wewnętrzne nogawki), ale są dużo wygodniejsze i lekkie oraz nie są sztywne. Mój rozmiar 42 i z reguły kupuje XL, tym razem
Ciepłe i bardzo wygodne l.