Nagyon elégedett vagyok vele. ...
Nagyon elégedett vagyok vele. Masszív sátor, két embernek nagyon kényelmes, de akár három főt is bőven elbír. Mi ketten használjuk. Strapabíró anyagból készült, belül sötét marad, ugyanakkor jól szellőzik. Az előtere nagyon hasznos: eső esetén a legkisebb Decathlonos asztal is elfér benne, és főzni is kényelmesen lehet ott. Összességében esőben is
- Preis-Leistungs-Verhältnis
