Très beau vêtement, belle coul...
Très beau vêtement, belle couleur, résistant. Parfait
- Belastbarkeit
- Taschen
- Schnelle Trocknung
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Très beau vêtement, belle couleur, résistant. Parfait
Ottimo
Severek giyiyorum
très confortable
Confort
Excellent short. La ceinture docker est parfaite.
dobrze dopasowany, wygodny pasek, trochę ciężki na ciepłą pogodę
Używam do chodzenia na "codzień" i są ok. Czasem w związku z ich uniwersalnością siądę w nich na rower typu cross. Bez wielkiego wpływu na komfort pomieszczą w kieszeniach klucze od mieszkania i telefon.Trochę brak elastyczności. Ale nie jest to problem w tym przypadku. Trwałe i wytrzymałe. Polecam.
pantolonununada sahibim severek giyiyorum
kényelmes, praktikus kialakítású