Asics
Buty są lekkie, wygodne. Biega się w nich rewelacyjnie lecz dziwne jest uczucie przy chodzie bo ścięta jest podeszwa pod palcami. Zdecydowanie polecam do biegania ciągłego. Przy marszobiegach czy interwałach jest uczucie "dyskomfortu brakującej podeszwy". Myślę,że kwestia przyzwyczajenia się i będzie git.
- Dämpfung
