naprawdę super kurtka, ciepła,...
naprawdę super kurtka, ciepła, lekka, zamek dwustronny.
- Wärmezufuhr
- Kompakt
- Gewicht
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
naprawdę super kurtka, ciepła, lekka, zamek dwustronny.
Utilisée en station de ski alpin puis pendant une semaine de rando à ski, très content de son confort, sa coupe, sa compacité une fois rangée et ses qualités thermiques.
Seul bémol, les cordons pour les fermetures éclairs sont fragiles, déjà perdu (cassé ?) 2 alors qu'elle a finalement été peu utilisée...
Na dole jest zamek co poprawia komfort w siodle
Lekka i ciepła, czyli to czego oczekuję od kurtki puchowej. Polecam.
Un artículo de montaña muy bueno, caluroso y bonito aspecto
Une bonne doudoune.
Je la prends par tous les temps dès qu'il fait un peu froid. C'est pour moi un élément essentiel des mes randonnées.
Rien a redire que la qualité et la technicité du produit, je précise je ne suis pas "sportif de haut niveau".
Je regrette que le look soit vraiment trop "Classique", quand on regarde les autres
Vervangt mijn vorige Simond donsjas, waarvan de rits het na 5 jaar begaf.
Deze heeft een betere kap. Hopelijk gaat deze rits langer mee…
Polecam
Bardzo fajna kurtka, doskonale się sprawdziła w zimowych oraz wiosennych wypadach w góry.
Jest ciepła. Co prawda na razie używam jej jedynie podczas tegorocznej chłodnej wiosny, ale dawała komfort nawet przy bardzo silnym, porywistym wietrze. Dobrze wypełniona puchem i rzeczywiście mającym wysoki współczynnik sprężystości. Do tego jest lekka. Ma trzy zewnętrzne głębokie kieszenie na suwak i dwie niezamykane od wewnątrz.