Rower jest świetny, idealny do...
Rower jest świetny, idealny do miasta, do przemieszczania się z nim w komunikacji miejskiej i pociągu. Nawet na dalsze wyprawy można by go zabrać, choć jeszcze nie próbowałam ;) Waga 10 kg jest ok, ale na drugie piętro muszę chwycić dwiema rękami, żeby go utrzymać. Jedynym mankamentem (choć wymuszonym konstrukcyjnie przy takiej przerzutce) jest
- Einfaches Öffnen / Schliessen
- Kompakt
- Wirkungsgrad
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Vorbereitung (Montage, Spannen, Einstellen)
- Aussehen/Design
