Fajne spodenki do 3h
Bardzo dobre bibsy na przejażdżki do 3h. Wyglądają też dobrze. Jeżdżę już dość długo w nich.
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Bardzo dobre bibsy na przejażdżki do 3h. Wyglądają też dobrze. Jeżdżę już dość długo w nich.
Culote perfecto y cómodo, diseño muy elegante
Teste em volta de 3 horas, e senti-me super confortavel.
Calções muito leves e muito confortáveis.
Nach weniger als 1.000 Kilometer muss ich diese Hose leider schon ersetzen. Der Schritt ist durchgescheuert, ebenso ist der Gummibund am Oberschenkel ausgeleiert.
Absolut positiv ist das äußerst bequeme Sitzpolster.
Bij het aantrekken ontstonden gelijk 2 kleine gaatjes naast het stiksel. Je moet hierbij dus heel voorzichtig zijn. Het zeem bevalt mij niet, maar dat kan persoonlijk zijn.
Culote de Siroko, los mejores
Molto comoda, leggera e confortevole, oltre che traspirante.
Spodziewałem się czegoś więcej za tak drogi produkt. W przecenie około 50% skusiłem się na zakup. Po kilkuset km stwierdzam, że chińskie spodenki z wkładką hp paris - niebieska, są zdecydowanie bardziej komfortowe na długim dystansie. Wkładka siroko jest zbyt gruba i nie oddycha. W dobrej wkładce nie liczy się tylko, która jest grubsza bo wtedy
Nie polecam zakupu tego produktu, nie jest dobrze dopasowany rozmiarowo.