Po čtyřech vyjížďkách můžu říc...
Po čtyřech vyjížďkách můžu říct, že jsem s kajakem Beluga opravdu spokojený. Je to můj první kajak, takže jsem neměl žádné předchozí zkušenosti, ale předčil moje očekávání. Používal jsem ho jako jednomístný a pro solo jízdu je podle mě výborný. Je velmi stabilní, skvěle drží směr a zároveň je překvapivě rychlý. Na vodě působí jistě i při delší
- Einfach zu transportieren
- Stabilität
- Gleitfähigkeit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
