Väga head püksid! Kolm tundi n...
Väga head püksid! Kolm tundi nendega sõita pole mingi probleem. Ainuke asi mis pisut häirib on see, et kõhu pealt on veidi kitsas ja surub.
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Väga head püksid! Kolm tundi nendega sõita pole mingi probleem. Ainuke asi mis pisut häirib on see, et kõhu pealt on veidi kitsas ja surub.
Wygodne spodenki kolarskie z dobrze dopasowaną wkładką. Zapewniają komfort nawet podczas dłuższych tras, a materiał jest przewiewny i szybko schnie. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
Dobře sedí i na delší vyjížďky a netlačí
Bardzo wygodne spodenki. Wkładka świetnie amortyzuje nawet podczas dłuższych dystansów, a materiał dobrze przylega i nie zsuwa się w trakcie jazdy. Klasyczny, czarny design sprawia, że pasują do każdej koszulki. Świetna jakość wykonania w rozsądnej cenie.
價格和排汗性都很優異!
Très satisfait, les poches au niveau des cuisses est un vrai plus, j’ai pris un L alors que je prends du M pour les cuissards avec bretelles et c’est parfait. Des déclinaisons de couleur sur ce modèle serait fortement appréciable.
ravi d'avoir trouvé, en feuilletant des promotions, cet article sur votre site
conforme à mes attentes
Super agréable à porter, je vais faire l'iron man de Nice . Et faire les 3 discipline avec ce cuissard
Bagus