Sprawdzony produkt
Idealne na narty biegowe. Polecam
- Wärmezufuhr
- Bewegungsfreiheit
- Atmungsaktivität
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Idealne na narty biegowe. Polecam
Super sam w raz, dał rady na -10 i zimny wiatr, jestem zadowolona
je to zklamání. Materiál je velmi málo pružný, tím pádem se minimálně přizpůsobí postavě. Objednávala jsem schválně 2 velikosti. U menších "pasovku" nepřetáhnu přes zadek, větší velikost mi je naopak pres stehna a v pase volná. Střihově podle mne vhodné jen pro rovné postavy. Budu vracet.
Příjemný hřejivý materiál
Ottimo rapporto qualità prezzo!
Tengono al caldo con temperature rigide -5°C (se usati sotto ad altri pantaloni).
Per temperatura meno rigide da usare anche da soli!
Mam 180cm wzrostu i legginsy są naprawdę długie:) mimo wyboru rozmiaru S. Leginsy są bardzo ciepłe przetestowane podczas spaceru przy -8 stopniach C. Wygodne dopasowane. Leżą idealnie.
Leginsy dobre na treking w zimne dni, ciepłe doskonale się dopasowują do figury, nie krępują ruchów, nie odstają, materiał nie prześwituje. Dla osoby niskiej mogą byś trochę za długie nogawki i przy dole się rolować. Polecam produkt.
Super materiał. Nie zbiera włosów/kłaczków. Faktycznie ciepłe. Ponieważ jest mało rozciągliwy niskie osoby na dole będą miały obwarzanki.
Super materiał. Nie zbiera włosów/kłaczków. Faktycznie ciepłe. Ponieważ jest mało rozciągliwy niskie osoby na dole będą miały obwarzanki.
Bardzo fajne legginsy na zimowy trekking. Ciepłe, oddychają, miękkie, dobrze się układają, nic nie uwiera i nie odstaje. Ładny materiał, nie „świeci się”.