Wygodne i solidne buty. Córka ...
Wygodne i solidne buty. Córka bardzo zadowolona. Polecam
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Wygodne i solidne buty. Córka bardzo zadowolona. Polecam
Confort du pied
me permet une marche avec un très bon confort
Bardzo dobre buty w przystępnej cenie. W sam raz na początek przygody z bieganiem.
super buty dla dzieci do biegania i chodzenia
Las usa mi hija de 12 años y le encantan
Jedne z nielicznych butów w tak małym rozmiarze, które są normlanie wiązane. córka zachwycona, ciągle by w nich chodziła.
Our daughters first pair of proper running trainers - we will likely replace them with another pair of a larger size when the time comes.
A gyereknek kellett gyorsan egy jó kis futó és edző cipő. Nagyon könnyű és gyors benne a futás mozgás.
Top ! Plus aucune douleurs dans les chevilles
Daha 1 ay oldu ayakkabı resmen dağıldı decathlon da kalite çok düştü