Bardzo fajne buty, odpowiednia...
Bardzo fajne buty, odpowiednia elastyczność i wsparcie dla stópki. Rozsądna cena
- Flexibilität
- Einfaches An-/Ausziehen
- Angenehmes Tragen
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Bardzo fajne buty, odpowiednia elastyczność i wsparcie dla stópki. Rozsądna cena
Super Preis
Comodas, ergonomicas, flexibles y económica
Souples, respirantes, bon rapport qualité prix. La seule chose que je reproche c’est le manque de couleur neutre. En effet c’est soit bleu, soit rose. Je préfèrerais quelques choses de plus neutre (noir, blanc, beige).
Plus za elastyczny bucik, szeroki w palcach, stabilna piętę, przód osłonięty gumą i niską cenę.
Na minus średnia jakość, po odpięciu rzepów język wychodzi całkowicie po za but, później trzeba go znów wkładać do środka. Może to w sumie ułatwia zakładanie niektórym dzieciom, nam jednak utrudnia. Nie nadaje się dla dziecka z wysokim podbiciem -
Výborne. Dcéra je veľmi spokojná veselo si v nich cupká aj keď v iných topánkach zvykla padať tieto sú na prvé chodenie super. 👍🏻
Muy comodas
No es barefoot. Horma estrecha, suela poco flexible y plantilla no anatómica.
Ku0ujemy zawsze buty z lasockiego, bo gietkie i idealne dla malych stopek uczacych sie chodzic, te buty sa swietne, kupie kolejny rozmiar
Choc wydaje mj sie, ze brudza sie mocniej niz powinny
Ottima fattura. Sono barefoot adatte a primi passi