Dezamagit
Buna dimineata! Am facut comanda pentru acest produs din data de 18.09.2025 ,este si achitat si nici pana acum nu l am primit. Specific ca am sunat si la decathlon online de 2 ori si mi sa zis ca o sa primesc coletul pana in 30.09. Nu am primit nimic nici pana astazi. O sa fac sesizare la protectia consumatorului .
