Super!
Niewielka koszulka o wielkiej mocy. Lekki i cienki t-shirt który sprawdza się rewelacyjne jako oddychająca i grzejącą warstwa. Polecam. Rozmiar wypada dobrze (noszę L, nie jest zbyt duży, nie obciska, ale jest dopasowany).
- Preis-Leistungs-Verhältnis
