comfortable and warm
I am happy with this fleece. Warm, lightweight and comfortable, bought for travel - easy to pack.
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
I am happy with this fleece. Warm, lightweight and comfortable, bought for travel - easy to pack.
Très pratique
Lovely lightweight fleece at a great price. Colour looks exactly as image and fit is true to size
tutaj się trochę zawiodłam, sugerowałam się zaleceniem w tabeli rozmiarów żeby wziąć o rozmiar większy i lipa, ZA DUŻA. musiałam oddać trochę większej koleżance (jej się podoba, chociaż też powiedziała że szału nie ma i w tej cenie mógłby być lepszy materiał)
Bardzo przyjemny polar.Był kilka razy prany, nic się nie dzieje z materiałem. Ciepły i wygodny. Zamówiłam jeszcze jeden dla mojej mamy. Fajny kolor, rozmiar OK.
kupiłam najmniejszy rozmiar trochę duży, może delikatnie zamek uwierać w szyję ale jakość dobra, ciepły.
Polar cieniutki, ale super się sprawdzi na termo bieliznę w chłodne zimowe dni
Polar bardzo przyjemny, dobrze się nosi, rozmiar zgodny.
tres mauvais service de livraison Aucune information donnée sur 1 eventuel retard j ai du faire moi meme les recherches pour savoir la raison du retard Mecontente de ce service
Bonjour Amélie,
Merci d’avoir pris le temps de répondre à notre enquête de satisfaction.
Vous nous contactez concernant le retard de livraison de votre commande, je suis désolée de cette expérience.
Nous accordons beaucoup d’importance à rendre…
Polecam