Buty dość miękkie. Wczesniej u...
Buty dość miękkie. Wczesniej uzywalem twardych wyscigowych NorthWave w ktorych bardzo źle się chodziło. Tutaj jest bardzo wygodnie. Buty mało przewiewne ale dzięki szczelnej tkaninie piasek spod kół nie sypie się do środka. Buty dość wąskie. No i uwaga dla nieuważnych - na stronie shimano jest jasno napisane że mocowania zatrzasków są cofnięte dla
