Elég jó szabású - kivéve a kap...
Elég jó szabású - kivéve a kapucniját - enyhén karcsúsított, az ujja is szabad mozgást enged. A kapucnin nincs állítási lehetőség, nem kényelmes és nem praktikus. Meleg kabát, igazán nagy felhőszakadást még nem kapott, de az egész napos tartós esőt is jól bírta.
Gyűrötten érkezett és ezen csak négy mosás segített valamennyit.
Akciósan vettem
- Preis-Leistungs-Verhältnis
