označení dámská je trochu nads...
označení dámská je trochu nadsazené, spíše dívčí. velikost 36 je tak maximálně 35 1/2, vpředu jsou hodně úzké, takže jsem je sice obula, ale nebylo to příjemné.
Materiál vypadal kvalitní i bota, poměr cena výkon dobrá. Jen ta velikost nesedí.
Ohledně dopravy, je to Decathlon partner, takže to cestovalo bůhví odkud, vrácení bot je
- Preis-Leistungs-Verhältnis
