Fajne klasyczne i pancerne but...
Fajne klasyczne i pancerne buty, ale wymagają rozchodzenia, ciasniejsze sznurowanie przy kostce powoduje ucisk nogi. Nie są od pierwszego założenia tak super wygodne jak scarpa, asolo, chiruca. Natomiast sprawiają wrażenie bardzo solidnych i wytrzymałych.
