Hodně nepovedená konstrukce, odlišnost levé a pravé tretry
10 let jsem spokojeným zákazníkem Decathlonu a mám hodně produktů, s nimiž jsem maximálně spokojen. Ale tady se něco hodně nepovedlo. Když jsem zkoušel na prodejně dvě velikosti v bílé barvě, v obou případech jsem cítil určitý diskomfort u pravé tretry z vnější strany u kotníku. Nepokládal jsem to za až tak velký problém a objednal je v černé barvě
- Angenehmes Tragen
- Steifigkeit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
- Produkterhalt
