Nem valami tartós
Sajnos kisfiam már a 2. nadrággal jár ugyanúgy: varrásnál elenged fenék résznél, ugyanott mindkettő. Legutóbbi sajnos csak 2 hónapig bírta heti 2 edzés mellett. Méretezés tényleg kicsi, 7 évesen is a 8-9 éves méretezés kellett neki.
Szomorú, mert kényelmesnek találja, és jól is néznek ki a színek, de 2 hónapos élettartamért nem éri meg az árát.
- Aussehen/Design
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Stabilität
- Chlorresistent
