Okulary użytkowane dopiero 2 r...
Okulary użytkowane dopiero 2 razy, ale póki co wszystko super trzyma, nic nie przecieka i okularki nie parują
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Okulary użytkowane dopiero 2 razy, ale póki co wszystko super trzyma, nic nie przecieka i okularki nie parują
Bardzo dziękujemy za świetną opinię! Cieszymy się, że zakupy w Decathlonie były udane i spełniły Twoje oczekiwania.
To dla nas ogromna przyjemność, że nasze produkty Ci odpowiadają. Jeśli będziesz potrzebował jakiejkolwiek pomocy,
zawsze możesz na nas liczyć. Zapraszamy do…