Angenehm zu tragen
Angenehm zu tragen
- Geruchshemmend
- Weichheit
- Bewegungsfreiheit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Angenehm zu tragen
Wygodny na wielodniowe trekkingi, raczej nie do intensywnych sportów
Cette brassière est confortable et ne fait pas transpirer. Zéro odeur
Fajny stanik, sprawdził się podczas wędrówek w chłodne dni ale materiał wydaje mi się nieco szorstki. Na cieplejsze dni wolałabym jakiś mniej zabudowany z cieńszego i delikatniejszego merino.
Wydaje się dość gruby, przywykłam do delikatniejszych materiałów. Było mi w nim dość ciepło. Wygląda ładnie.
Prix abordable pour du merinos
Ok, material putin aspru
Przede wszystkim rozmiarówka zawyżona przez wzgląd na to, że to materiał bardzo rozciągliwy i elastyczny. Także bierzcie rozmiar mniejszy niż nosicie. Podtrzymanie biustu jest żadne. Do tego trochę obciera na plecach i ramionach. Jak na taki kiepski produkt zdecydowanie za drogo. Jedynym plusem jest duża zawartość merino
Trop confortable ! Aucune odeur, vraiment parfaite.
Bien pensé pour un non pro de la lingerie : Bravo
Brassière qui ne sert pas mais maintient (XL pour un 90)
sous vêtement dont on oublie qu'il est sur nous
ne rétrécie pâs au lavage (laine)
pas d'odeur
....manque choix coloris