Super wygodne i pięknie się pr...
Super wygodne i pięknie się prezentują. Użytkowane krótko, ale na razie polecam.
- Dämpfung
- Stabilität
- Haftung
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Super wygodne i pięknie się prezentują. Użytkowane krótko, ale na razie polecam.
super confortable 😍 en plus d un très beau look
Bardzo wygodne
super buty do biegania. na poczatku myslalam, ze sa nieco za male ze wzgledu na dosyc gruba pietke ale przy dobrym zawiazaniu butow jest idealnie.
mega wygodne
Confortable
Uwielbiam buty Adidas Adistar do biegania. Dla mnie najlepsze, najbardziej stabilne z dobrą amoryzacją. Wszystkie modele adistar miałam i te są naprawdę fajne do codziennego biegania jak i do startów. Podeszwa Continental jak zwykle zapewnia dobrą przyczepność. No i wyglądają cudnie.
Zapatillas súper cómodas, son como caminar en una nube, tienen buen agarre y son preciosas!!!
Scarpa ben ammortizzata … il piede rimane avvolto bene dando ottima stabilità
świetna amortyzacja