Bien mais pas pour les sports de combat
Ça tache trop vite sur les single leg et tout
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Ça tache trop vite sur les single leg et tout
Comfortaveis
Pro zimní období jsem sháněla nějaké teplejší dlouhé kalhoty na běh. Náhodou jsem objevila tyto fotbalové legíny, které dávám jako první vrstvu pod kraťasy. Není mi v nich zima ani když sněží a mrzne. Mohu doporučit a určitě nejenom na fotbal. Pěkně sedí na těle, velikost odpovídá a má i reflexní značení.
cómodo y adaptable, mido 187cm y la L me va bien.
Ras
Comodos
Sedí mi dobře. Jako spodní vrstva jsou fajn. Extra hřejivé nejsou, ale to jsem věděl.
Boa qualidade
Ideal de talla y ajuste
Utilisé en roller hockey. Je cherchais depuis longtemps un caleçon long à mettre sous les protections et qui, surtout, ne tienne pas chaud.
C'est parfait pour cette usage. Sans doute bien aussi pour mettre sous un pantalon de ski sans avoir trop chaud.