Výrobek je fajn, dobře sedí a ...
Výrobek je fajn, dobře sedí a nikde nesjíždí. Trochu mi vadí dvojitý materiál a uvítala bych nějakou podporu na prsa, vzhledem k tomu, že má dres volná záda. Používám na lekce klasického baletu pro dospělé, začátečnická úroveň.
- Dehnbar
- Stabilität
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
