Nagyon jó,igényes szép hímzett...
Nagyon jó,igényes szép hímzett logóval ellátott,kellemes szabású jó anyagú melegítő. A méret a leírtakkal teljesen megfelelt. Csak ajánlani tudom.
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Nagyon jó,igényes szép hímzett logóval ellátott,kellemes szabású jó anyagú melegítő. A méret a leírtakkal teljesen megfelelt. Csak ajánlani tudom.
Este un produs foarte ok raportat la pretul de vanzare,dar marimea este ceva mai mica.Recomand sa alegeti o marime mai mare.
Gyors volt a szállítás viszont a méret kicsi ez nem 3xl az anyaga jó kár hogy nemtudom hordani
Excelente servicio. Excelente relación calidad precio.
Produit de belle finition et tissus agréable mais gros bémol sur la taille qui est d’une à deux tailles en dessous de celle mentionnée, dommage…
Material poliester,atenție ca din poza se subintelege ca este tricot!Material sintetic,răcoros!Design plăcut însă fără fermoar la mâneci cum reiese din poze!Atenție!!!
A termék megfelelő, bár a fotókon a hát felső részén kék a felirat környezete, a terméken magán ez a kék szín nincs.
Fajny dres za nieduże pieniądze. Bluza powinna być trochę większa jest za bardzo opięta.
Muy bueno
Beau mais taille bien trop petit.... Mon fils de 13 ans a pris du S et c'est trop petit (il a une corpulence normale et le S est à la bonne taille normalement pour les autres marques). A tester en M.