ładna lekka i przewiewna. jedy...
ładna lekka i przewiewna. jedyny minus że jest biała od środka.
- Schnelle Trocknung
- Morphologische Anpassungsfähigkeit
- Leichtigkeit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
ładna lekka i przewiewna. jedyny minus że jest biała od środka.
Czapeczka z tej limitowanej serii to strzał w dziesiątkę. Rozmiar M (56-59 cm) zgadza się idealnie – leży na głowie pewnie, ale nigdzie nie uciska, co przy dłuższych treningach jest kluczowe. Materiał jest na tyle cienki, że bez najmniejszego problemu i dyskomfortu mieści się pod kaskiem szosowym. Świetnie oddycha i bardzo dobrze zbiera pot z czoła
Dobre
Kaskı baf takmadan kullanamıyordum. ama bu muhteşem bir şey. Hem nefes alıyor hem yormuyor, sıkmıyor. Aynı zamanda terlemiyorsun da.
Polecam
Deixa a desejar
Polecam!
帅气