Jestem bardzo zadowolona z tyc...
Jestem bardzo zadowolona z tych butow. Przymierzalam wiele par zanim sie na nie zdecydowalam. Maja bardzo fajna odrazu wyczuwalną amortyzacje, sprezynują co przeklada sie bardzo mocno na komfort biegania. Mam juz 4 bieg w nich za soba i w koncu nie bola mnie kolana.
- Dämpfung
- Energierückgewinnung
- Angenehmes Tragen
