Kupione dla córki. Spodobały s...
Kupione dla córki. Spodobały się. Zobaczymy jak będą się nosić
- Angenehmes Tragen
- Produkterhalt
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Kupione dla córki. Spodobały się. Zobaczymy jak będą się nosić
Gayet kalın bir çorap, kaliteli
super produkt super leżą nas nodze nic nie przeszkadza noga się nie poci polecam
idéal pour nos enfants, s'utilise aussi bien au quotidien que pour faire du sport.
Fajne skarpetki ze wzmocnieniem na palcach i piecie, co zapobiega otarcia. Jednak rozmiar wychodzi większy niż deklarowany przez producenta. Buty z Decathlonu kupujemy w rozmiarze 27-28, a skarpetki 23-26 są za duże.
Dobre skarpetki na wycieczkę w góry. Córka w ogóle nie narzeka.
Ottime
Oğlum çok beğendi
Conform așteptărilor!