Świetnie buty, niesamowicie wy...
Świetnie buty, niesamowicie wygodne, przyczepność na mocne 4/5. Świetne dają radę na wilgotnych powierzchniach (wilgotnych kamieniach i strumykach). Noga leży bardzo pewnie i mam zaufanie na szlaku do nich. Do tej pory miałam ogromny problem z kupieniem butów w góry dla siebie, każde mnie obcierały i nie byłam w stanie komfortowo chodzić. Te buty s
