Niewygodne
Nie mogę polecić bo są niewygodne
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Nie mogę polecić bo są niewygodne
Buty rozkleily sie po przejsciu 20km, jedna podeszwa do polowy druga na palcach. Siateczka zaczela sie szczepic, trudne w utrzymaniu czystosci, ladnie wygladaja tylko w sklepie. Jedyne 2 plusy: wygodne, reklamacja rozpatrzona od reki.
Dzień dobry
Przykro nam, że produkt nie spełnił oczekiwań. Rozklejenie się może być wadą produkcyjną konkretnego modelu. Zachęcamy do dania butom drugiej szansy.
Pozdrawiamy
Bartosz
Confortable et design ! un peu cher pour du Décath mais la qualité semble être là !