Bardzo wygodne a jednocześnie ...
Bardzo wygodne a jednocześnie mocne spodnie wspinaczkowe. Polecam
- Bewegungsfreiheit
- Koordination
- Belastbarkeit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Bardzo wygodne a jednocześnie mocne spodnie wspinaczkowe. Polecam
Klas
Bien, très confortable mais j'aurais souhaité pouvoir ouvrir l'élastique de cheville. Trop tôt pour tester la résistance à l'usure, mais se présente bien.
Bel design, tessuto morbido, taglia giusta, da foto sembrava un po pesanti, invece no, è giusto giusto, molto soddisfatta, indosso per arrampicata e giorno normale
Parfait ! Hyper bien dedans, look sympa, séchage plutôt rapide…
Serré au niveau des hanches
Bardzo wygodne spodnie. Ciężko przecisnąć pupę, ale po założeniu jest bardzo komfortowo w pasie. Spodnie nie lecą z tyłka, biodra zakryte, a to ważne jak się wisi w uprzęży.
Po kilku miesiącach widać już lekkie zużycie materiału, ale stosunek ceny do jakości jest ok.
Spodnie mają dużo wystających nitek przy ściągaczach nogawek, wygląda to mał
Como siempre, calidad precio genial, pero si sois como yo que tiene por ejemplo talla 38 casi 40, pero con buen trasero y sobre todo tripita, aprieta en esa zona. Decathlon talla pequeño desde siempre en casi todo...a tener en cuenta. Lo cambié de talla y chimpúm. Pero eso sí, es comodísimo!
Wygodne, lekko przewiewne, fajna kieszeń na boku - szkoda tylko, że ciężko do niej zmieścić telefon komórkowy :(
Pohodlené, střih vhodný i pro pánské figury