Mega wygodne, dobrze wykonane,...
Mega wygodne, dobrze wykonane, moje ulubione na codzień. Zgodna rozmiarowka.
- Bewegungsfreiheit
- Belastbarkeit
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Mega wygodne, dobrze wykonane, moje ulubione na codzień. Zgodna rozmiarowka.
Kolor jasny idealny na wiosnę i lato. Wygodne. Sprawdza się zarówno podczas wspinaczki jak i na co dzień. Jedynie fajnie by było jakby w kroku były odrobinę bardziej elastyczne.
Pantaloni molto comodi sia sulla gamba che, soprattutto, in vita, grazie a un elastico morbido che avvolge senza stringere.
Sprawdzają się do wspinaczki i jako spodnie trekkingowe.
Super spodnie, bardzo wygodne
Parfait agréable à porter. Bon rapport qualité prix
I like it
Très confortable et résistant. Utilisé pour travailler en milieu équestre.
vyzerajú pekne, kvalitný a príjemný materiál, bohužiaľ ich musím vrátiť, so sedákom sa v nich necítim komfortne, majú krátky sed a taktiež by mohli poskytovať väčšiu možnosť pohybu (168 CM, 54 kg)
Super wygodne i wytrzymałe , zdecydowanie polecam :)