idealny rozmiar, bardzo wygodn...
idealny rozmiar, bardzo wygodne. gąbka lezy sztywno i nie przesuwa sie
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
idealny rozmiar, bardzo wygodne. gąbka lezy sztywno i nie przesuwa sie
ulubiona marka , jak zwykle świetna jakość
Koszulka i spodenki wysokiej jakości.
Muy cómodo y se ajusta bien
Polecam, spodenki bardzo wygodne
Rewelacyjny materiał, super wykonanie i grafika. Jakość 1 klasa, jedynie przesyłka z Hiszpanii więc troszkę długo ale warto!
Perfecta. Calidad precio excelente
Jakość rewelacyjna w stosunku do ceny promocyjnej. Wkładka idealna do zakresu czasu - nie wygniata się tylko trzyma amortyzację i daje komfort
Exellent produitd