Bequeme Hose
Ich habe das Produkt kürzlich gekauft und nach 2-3 maligem Gebrauch, ist eine Naht aufgegangen. Ich konnte die Hose aber problemlos umtauschen. Die Hose ist recht bequem und gut gepolstert.
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Ich habe das Produkt kürzlich gekauft und nach 2-3 maligem Gebrauch, ist eine Naht aufgegangen. Ich konnte die Hose aber problemlos umtauschen. Die Hose ist recht bequem und gut gepolstert.
Przy mojej posturze (87kg, 186cm) bardzo wygodne. Nie podwijają się w kroku prowadząc do otarć tylko przylegają tam gdzie powinny. Dosyć dobrze oddychają. Bez probldmu robie w nich trasy po 80km i więcej bez obolałego tyłka na następny dzień. Na dłuższe trasy po prostu jeszcze nie jeżdżę :D
Un prodotto adatto a chi sta iniziando a fare lunghi percorsi in bici
taille petit mais sinon top
dobry produkt za te cene. nadaje sie do czasu jazdy jak w opisie
Buen culote relación precio calidad
F/P ürünü. İş görür.
Warto dopłacić za lepiej układającego się "pampersa" - ten świetnie się układa na szosie, praktycznie o nim się zapomina, co przy tańszych modelach nie jest oczywiste. Do tego materiał wydaje się mocny. Przydałby się tylko jakiś kolorowy element, ale to oczywiście tylko detal wizualny.
Jak zwykle polecam wziąć rozmiar wyższy niż wszędzie
Sıcak havalarda biraz daraldı ve uzun turlar için biraz daha üst seviye ürün seçmenizi öneririm.
Super stosunek jakości do ceny. Zgodnie z opisem wygodne do 3h jazdy - później czuć lekki dyskomfort.