Swietna bluza, bardzo fajnie u...
Swietna bluza, bardzo fajnie utrzymuje ciepło w chłodniejsze ale nie wietrzne dni. używam w temperaturach poniżej 12 stopni.
- Wärmezufuhr
- Dehnbar
- Taschen
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Swietna bluza, bardzo fajnie utrzymuje ciepło w chłodniejsze ale nie wietrzne dni. używam w temperaturach poniżej 12 stopni.
To bardziej lekka kurtka niż koszulka , bardzo wygodna
Kurtka rewelacja na chłodne dni polecam.
Great jacket wind resistant and breathable very comfortable
Dobra kurtka na chłodniejsze wiosenne/jesienne wypady.
Uwaga na rozmiar - są zaniżone. Normalnie noszę S/M a tu dopiero L-ka jest ok
Polecam
fajna ciepła i oddychająca. juz drugi sezon ze mną
Nombreuses poches, très pratique, correspond aux attentes
Bluza super na chłodniejsze dni. W cieplejsze dni też się sprawdza.
Ottimo rapporto qualità prezzo, molto comodo