Można polecić
Spodnie z cienkiego materiału, dobre na wiosnę/jesień. Mają kilka otworów wentylacyjnych w postaci niewielkich dziurek, dzięki czemu nawet podczas większego wysiłku jedzie się komfortowo. Po 2 miesiącach korzystania mam wrażenie, że materiał w części 'siedzenia', nieco się rozciągnął. No i cena nie jest niska jak za ten model spodni.
- Strapazierfähig in dichtem Buschwerk
- Bewegungsfreiheit
- Feuchtigkeitsableitung
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
