Dobrze się spisują.
Dobrze się spisują.
- Strapazierfähig in dichtem Buschwerk
- Bewegungsfreiheit
- Feuchtigkeitsableitung
- Preis-Leistungs-Verhältnis
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Dobrze się spisują.
Świetne spodnie. Jeżdżę w nich na MTB cały rok. Lekkie, dobrze się rozciągają, zwężane na dole. Kupiłem drugą parę.
Świetne spodnie na rower i do biegania, lekkie, przewiewne, dość przylegające, ale nie są obcisłe, bo nie lubię tego i w pewnym wieku nie wypada.
Un super pantalon, aucune gêne pendant le pédalage, libre de tous mouvements, même en dehors du vélo, bien aéré, les poches avec fermeture éclair très pratique, ne gratte pas la peau, taille parfaitement bien.
Jako sam zadovoljan
輕便俐落、富彈性、材質很好
Sunt foarte ok pantalonii, as mai cumpara inca o pereche doar ca nu au si alte culori iar pretul a cam crescut fata de acum 1an cand i-am luat eu.
Comfort and fit is perfect but had to move up one size.
Zaliczyłem kilka jazd w lesie przy 15-17 st. C. Było optymalnie. Wygodne. Nie wiem jak się sprawdza się w starciu z roślinnością.
Fajne przewiewne spodnie, bardzo elastyczne, więc są wygodne. Jednocześnie przy 10ciu stopniach nie było zimno. Kieszenie duże, mieszczące współczesny duży smartfon. Za tę cenę nie ma co szukać dalej