Produkt bardzo dobrej jakości ...
Produkt bardzo dobrej jakości . Polecam.
Bewertungen und Bewertungen helfen Kunden, mehr über unsere Produkte, Dienstleistungen oder Erfahrungen zu erfahren.
Alle Bewertungen werden moderiert, bevor sie veröffentlicht werden. Standardmäßig werden die neuesten Bewertungen zuerst angezeigt.
Produkt bardzo dobrej jakości . Polecam.
Miękkie, lekkie, wygodne. Dobrej na lekko chłodne dni, np. rano dla zmarzluch.
Genialna jakość do ceny. Rękawiczki posiadają materiał na palcach który umożliwa korzystanie z ekranów dotykowych oraz dodatkowy materiał do zwiększenia przyczepności. Niestety jak to wełniane rękawiczki dość łatwo przecierają się na placach ale jest to normalne po użytkowaniu i w tej cenie zdecydowanie warto
Bolu'da motor kullanırken kışlık eldiven bile bazen yetersiz kalıyordu, desteklemesi amacıyla iç eldiven olarak aldım gayet işimi gördü.
Rękawiczki rzeczywiście jako dodatkowe, brak osłony przed wiatrem
Rękawiczki używam jako wypełnienie do zimowych luźne lub same w letnie chłodne dni
ποιοτικά και ζεστά αλλά και ευαίσθητα στη τριβή
Sottili, caldi e molto comodi: come sotto guanti sono perfetti. Ottimi anche per poter usare cellulare e orologio touch senza toglierli. Peccato che in attività in montagna si siano rovinati velocemente bucandosi in più punti. Li consiglierei per un uso più urbano, perché sono molto validi.
ottimi da aggiungere ai guanti per aumentarne il comfort.
Używałem tych rękawiczek głównie na rowerze jako samodzielnych rękawic, a nie jako warstwy wewnętrznej. Przy temperaturach powyżej około 3°C zapewniały wystarczający komfort cieplny, a przy tym są lekkie i dobrze dopasowują się do dłoni. Minusem jest trwałość – po jednym sezonie pojawiły się przetarcia na palcach. Być może wynika to z użytkowania