slušivé
Tepláky jsou opravdu ze silné teplákoviny, pěkný střih, délka akorát (168 cm), jen bohužel nesedí velikosti. Nosím velikost L/XL a tady bylo XL opravdu tak o číslo větší. Jinak jsou moc pěkné a objednám si je v menší velikosti.
- Wärmezufuhr
- Weichheit
- Taschen
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
