Fajne, ale
Mam masywne uda, więc wzięłam rozmiar XL. Spodziewałam się większej kompresji legginsów, więc niestety podwijały mi się nogawki podczas biegania. Z tego powodu te spodenki noszę na ćwiczenia siłowe.
Uwaga: Kieszeń w nogawce nie zmieści telefonu. Co najwyżej żel i tu moje drugie rozczarowanie
- Leichtigkeit
- Feuchtigkeitsableitung
- Taschen
- Preis-Leistungs-Verhältnis
- Aussehen/Design
