asi najlepsie ponozky, mam 3 p...
asi najlepsie ponozky, mam 3 pary
- confort d'accueil
- évacuation de la transpiration
- limitation des irritations
- Rapport qualité/prix
- Look/design
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
asi najlepsie ponozky, mam 3 pary
Super przylegające skarpety. Świetnie się spisały na dość długim spacerze na Babią Górę. Ponad 15 km spaceru i stopy zadowolone 😀
Veoma udobne i nije previse vrucina u njima moze noga da dise
Godne polecenia
Na dzień dobry przeszedłem 110 km w tym modelu. Mega się sprawdziły
polecam
Vyborné ponožky s merino vlnou. Po celom dni v safety topánkch S1 som vôbec nemal prepotený a mokrý pocit. Veľmi dobre odvádzajú pot a sú extrémne pohodlné.
Wygodne. Jednak przy wyższych temperaturach może być w nich za ciepło
merino robi robotę.
Meias top, mesmo quentes, aconselho para fazer alguma coisa em especifico, não para andar o dia todo.