Super wygodne i pięknie się pr...
Super wygodne i pięknie się prezentują. Użytkowane krótko, ale na razie polecam.
- amorti
- stabilité
- adhérence
- Rapport qualité/prix
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Super wygodne i pięknie się prezentują. Użytkowane krótko, ale na razie polecam.
super confortable 😍 en plus d un très beau look
Bardzo wygodne
super buty do biegania. na poczatku myslalam, ze sa nieco za male ze wzgledu na dosyc gruba pietke ale przy dobrym zawiazaniu butow jest idealnie.
mega wygodne
Confortable
Uwielbiam buty Adidas Adistar do biegania. Dla mnie najlepsze, najbardziej stabilne z dobrą amoryzacją. Wszystkie modele adistar miałam i te są naprawdę fajne do codziennego biegania jak i do startów. Podeszwa Continental jak zwykle zapewnia dobrą przyczepność. No i wyglądają cudnie.
Zapatillas súper cómodas, son como caminar en una nube, tienen buen agarre y son preciosas!!!
Scarpa ben ammortizzata … il piede rimane avvolto bene dando ottima stabilità
świetna amortyzacja