Nagyon jó
Nagyon jó
Les avis et évaluations aident les clients à en savoir plus sur nos produits, services ou expériences.
Tous les avis sont modérés avant leur publication. Par défaut, les avis les plus récents sont affichés en premier.
Nagyon jó
Добре изглеждат , на живо са по-хубави от снимката. Наложи се да ги върна защото долу където е първия ред за връзване на връзките, са доста тесни. Щях да го преглътна това че са тесни , но на третото обуване се наложи да си свия пръстите повече от нормално и железната капса (пак първия ред на връзките) се заби в кожата и ме заболя прекалено силно.
Légères et solide même à la fin de journée.
super produit
Semelle se decolle au bout d une semaine ,confort pas.terrible mais bon ca correspond au prix
Très confortable
Muito bom produto
Modele déjà acheté il y a plusieurs années
Tres bien
Labi zàbaki, labi tur mitrumu. Cena ļoti laba.