Ador papuciiii ăștia, merg pe ...
Ador papuciiii ăștia, merg pe zăpadă, pe trail peste tot, uneori chiar și pe gheață. Nu aluneci și se curata foarte ușor
Am luat o mărime mai mare, cum e normal să iei la papucii de alergat
- accroche
- relance
- légèreté
- Rapport qualité/prix
- Look/design
